בס"ד

אודות המשכילאנו במשכיל מאמינים כי צהרון הוא חלק בלתי נפרד משגרת חיינו במאה ה-21.

אנו רואים בחינוך הבלתי פורמלי זכות לתת, להעניק וליצור לילדי צהרוני
המשכיל סביבה אוהבת, אוהדת, מחבקת ומכילה.

 

בשעות פעילות הצהרון אנו שמים דגש רב כי כל ילד וילדה ירגישו עצמם במרכז.

צוות המשכיל נבחר בקפידה ועובר השתלמויות רבות בנושא חינוך וסגנונות תקשורת. כל זאת בכדי
לדעת להגיע אל כל ילד וילדה הנמצאים בצהרון.    
צוותי ההדרכה בצהרוני המשכיל הם המשאב המשמעותי ביותר לעיצוב דמותה של החברה.


about image 1
תכנית ייחודית להעצמה

חברת המשכיל פיתחה תכנית ייחודית אשר מטרתה להעצים את הילדים. בתכנית זו מביאים ילדי צהרון המשכיל לידי ביטוי את תחושותיהם, משוחחים ומעניקים מהידע האישי שלהם אל הזולת. תכנית זו תורמת רבות להעצמת תחושת השייכות של ילדי צהרון המשכיל ולהגברת ביטחונם העצמי של הילדים.

אווירה ביתית ומזון בריא

אנו במשכיל מעניקים לילדים חום ואהבה תוך שמירה על ביטחונם. אנו מאמינים כי כאשר הילדים מגיעים לצהרון וחווים תחושה נעימה ואווירה ביתית, לצד אוכל בריא, מגוון ומזין, קל להם יותר להכין את שיעורי הבית בצהרון וליהנות יחד עם חבריהם בפעילויות השוטפות.

תכנים פדגוגיים לימודיים-חוויתיים

חברת המשכיל משקיעה רבות בפיתוח תכנים פדגוגיים לימודיים-חוויתיים אשר באים לידי ביטוי בצהרון במשחקים, הפעלות והעשרה תחת הכותרת: "נושא חודשי". צוות פדגוגי רחב בונה את התכנים עבור חברת המשכיל. נדגיש כי הפעילויות בצהרונים נבחרות בקפידה ומותאמות לגילאי הילדים.

הסיפור שלנו

 

לפני קרוב לעשרים שנה הקמתי את חברת המשכיל. מאז ומתמיד הייתי איש חינוך בנשמתי וכבר בילדותי ידעתי שאעסוק בהוראה. סיימתי בהצטיינות תואר ראשון בחינוך וכן תואר שני והתחלתי את דרכי המקצועית כמחנך כיתה. לאחר מספר שנים בהן עסקתי בחינוך הפורמלי, פנה אלי אחד ממנהלי בתי הספר בהם עבדתי, בבקשה לפתוח צהרון שישמש כמסגרת יום לימודים ארוך, כהמשך ישיר לשעות הלימודים בבית הספר. כך, מצאתי את עצמי מקים בהתלהבות את צהרון "רעות" בנס ציונה, הצהרון הראשון בשרשרת ארוכה של צהרוני החברה בכל רחבי הארץ.


אני נשוי לענבל, אב לחמישה ילדים וכמחנך והורה בעצמי, ברור לי שההורים מצפים למצוא בצהרוני חברת המשכיל צוות חם, חינוכי ואיכותי, תכניות חינוכיות, אוכל בריא ומזין ופעילויות העשרה. כל זאת לצד ציוד מושקע ומתקדם ותשתיות מפותחות.


בעיני, סוד הצלחת החברה, טמון באהבה הטבעית של הצוות החינוכי לילדים ובשיתוף הפעולה המלא שלנו עם ההורים. חשוב לנו שהילדים שלכם באמת ירגישו בבית בצהרונים שלנו. אנחנו מציעים המשך ישיר ליום הלימודים בליווי צוות הבוקר ובראשו מנהל/ת בית הספר / מנהלת הגן, תוך שימת דגש על הכנת שיעורי הבית בבתי הספר, תזונה בריאה, טעימה, מגוונת ומאוזנת וחשוב מכל - נבחרת מצטיינת של אנשי חינוך מנוסים וחדורי תחושת שליחות, שעוברים במהלך השנה מגוון הכשרות מקצועיות-פדגוגיות לצד קורסי עזרה ראשונה, ביטחון ובטיחות.


אני מזמין אתכם ההורים, להצטרף אלינו לעשיה ברוכה
למען דור העתיד, למען הילדים שלנו.


בברכה,
שי יואל כהן, בעלים

hamaschil about image 2